if(!defined('YT_FRAMEWORK')) throw new Exception(JText::_('INSTALL_YT_PLUGIN')); مجموعه آموزشی : منشی حرفه ای - آموزش تکنیک های برخورد با بیماران

منشی حرفه ای - آموزش تکنیک های برخورد با بیماران


محصول موجود میباشد.: محصول در انبار
300,000 تومان
مقدار:

منشی حرفه ای: 

آموزش کامل تکنیک های برخورد با مشتریان و به حد اکثر رساندن توانایی منشی های مطب های دندانپزشکی 

زمان: 4 ساعت 

فرمت: MP4

محدودیت در استفاده بر روی کامپیوتر های مختلف: خیر. این مجموعه را میتوان بر روی تعداد نامحدود کامپیوتر مورد استفاده قرار داد 

مناسب برای: 

  • منشی هایی که قصد دارند توانایی خود را به حداکثر میزان ممکن برسانند 
  • دندانپزشکانی که قصد آموزش حرفه ای و تمام کمال مهارت های ارتباطی به منشی هایشان را دارند 
  • مدیران کلینیک که از نظر آنها استاندارد ارتباطی منشی آن کلینیک کمتر از حد انتظار است  

مدرس: آرمین خجسته 


منشی ها اولین درگاه ورودی مطب: 

اگر تصور می کنید که منشی های مطب دندانپزشکی نقشی در کاهش یا ازدیاد بیماران مطب ندارند، پس این محصول برای شما مناسب نیست. 

منشی ها اولین اعضای تیم درمان مطب دندانپزشکی هستند که بیماران با آنها مواجه خواهند شد. آنها برای تأثیر گذاری ایده آل و عالی بر روی بیماران فقط 90 ثانیه وقت دارند. پس از این زمان، بیمار یا فرایند درمان را در مطب آن دندانپزشک ادامه می دهد یا سراغ دندانپزشک دیگری خواهد رفت که منشی های او تأثیر خیلی بهتری بر وی گذاشته اند!

درمان دندانپزشکی مسابقه ایست که نفر دوم ندارد: بیمار، یا مطب شما را انتخاب می کند یا خیر. حالت حد واسط نداریم. در همین جمله متوجه میشویم که نقش منشی های مطب دندانپزشکی چقدر ممهم است. 

 

 

محتویات این مجموعه آموزشی: 

ارتباط با بیماران:

در این مجموعه ابتدا انواع روش های تأثیر گذاری منشی ها بر بیماران را توضیح داده ایم و سپس به سراغ اصلاح نگرش این قشر زحمتکش رفتیم 

نحوه افزایش ارجاعات بیماران: 

همانطور که میدانید ارجاع، تأثیر گذار ترین و بهترین روش افزایش بیماران است. 

درمان دندانپزشکی مسابقه ایست که نفر دوم ندارد: یا مطب شما را انتخاب می کند یا خیر. حالت حد واسط نداریم. در همین جمله متوجه میشویم که نقش منشی های مطب دندانپزشکی چقدر مهم است. 

 

تکنیک های برخورد با بیماران شاکی: 

شکایت های اولیه بیماران در بسیاری از مواقع زمینه ساز شکایت های قضایی پیچیده و طاقت فرسا خواهد شد.

پس چه بهتر که این اعتراض در اولین مرحله پیگیری شود. این وظیفه میتواند بخشی از وظایف یک منشی حرفه ای و کاربلد باشد. در این بخش کل مراحل رسیدگی به اعتراض بیماران توضیح داده شده است

 

آموزش زبان بدن به منشی ها 

زبان بدن در بسیاری از مواقع میتواند پرده از اسرار گفته نشده بیماران بردارد. در بسیاری از موارد که تناقض میان زبان بدن و رفتار ها وجود دارد،طرف مقابل بصورت ناخود آگاه، زبان بدن را دریافت می کند. زبان بدن برای منشی های مطب های دندانپزشکان، 2 کاربرد عمده دارد:

  1. درک درفتار های پنهان بیماران و جلوگیری از ایجاد مشکلات احتمالی 
  2. تأثیر گذاری بیشتر بر بیماران 

 

ارجاعات بیماران را به حداکثر مقدار ممکن برسانیم:

علاوه بر توضیح کامل روشهای ارجاع بیماران توسط منشی ها، آموزش کامل ساخت فایل های ارجاع توسط نرم افزار اکسل کامل توضیح داده شده است. لازم به ذکر است که زبان آموزشی این فایل طوری است که انگار هیچ دانشی از کامپیوتر و نرم افزار اکسل ندارید. علاوه بر آن تحلیل های آماری ارجاع دهندگان هم بطور کامل توضیح داده شده است. 

 

مدیریت ارتباط با لابراتوار ها و شرکت های مواد و تجهیزات دندانپزشکی: 

یکی از دلایل آشفتگی ذهنی دندانپزشکان در مطب ها، عدم سازماندهی امور مربوط به این 2 گروه توسط منشی هاست. که نکاتی را آموزش داده ایم که به راحتی فشار استرس مربوط به این 2 بخش به صفر برسد. و کمترین مقدار معطلی پروتزی بیماران و کمترین مقدار هدر رفت مواد دندانپزشکی را به دلیل منقضی شدن تاریخ های مصرف داشته باشید. 

 

چه افرادی میتوانند از این مجموعه استفاده نمایند؟

  1. منشی هایی که قصد دارند تا به حد کمال برسند. این گروه از منشی ها قبول دارند که خیلی چیز ها را نمی دانند ولی دوست دارند یاد بگیرند. یاد گیرنده بودن نعمتی است که خیلی از افراد جامعه متأسفانه از این نعمت برخوردار نیستند. وقتی منشی ها به مرحله ای میرسند که قبول دارند باید یاد بگیرند یعنی نسبت به خیلی از همکاران در جایگاه بالاتری قرار دارند. متأسفانه به نظر من بزرگترین مسئله منشی های مطب ها دندانپزشکی، این است که با دارا بودن چندین سال تجربه خود را علامه دهر می دانند و اصلا حاضر به یادگیری نیستند. این گروه متأسفانه نمی دانند که نمی دانند و دوست دارند با این نداستن خود زندگی کنند. انسان در هر مرحله از زندگی خود اگر فکر کند که به کمال دانش در جیزی رسیده، همان لحظه، لحظه سقوطش است. 
  2. دندانپزشکانی که قصد آموزش این مهارت ها را به منشی هایشان دارند ولی یا وقتش را ندارند و یا دانشش را ندارند. خیلی از دندانپزشکان میتوانند ابتدا خود این مجموعه را مطالعه کنند و سپس با ورود یک منشی جدید، در هفته اول مجموعه منشی حرفه ای را به وی بدهند و در پایان مهلت مقرر از وی امتحان بگیرند. 
  3. مدیران کلینیک و درمانگاه ها: این گروه از افراد معمولا به دلیل مشغله فراوان وقت آموزش به منشی ها را ندارند و از طرفی از برخورد نه چندان حرفه ای منشی هایشان هم در عذابند. مجموعه منشی حرفه ای بهترین روش برای آموزش به این منشی هاست. 

 

کلام آخر: 

قطعا این مجموعه کم کاستی هایی دارد. ممنون میشوم که نظرات و پیشنهادات سازنده خود را برای من بفرستید تا بتوانم از آنها در تولید مجموعه های پربار تر استفاده کنم. از منشی های عزیز و زحمتکش تقاضا دارم که همیشه یادگیرنده باشند و بهترین برخورد ممکن را با بیماران انجام دهند. 

شاد و سلامت باشید

آرمین خجسته

 

 

 

 

 

 

 

 

12

شرکت کاسپین طب

ایمیل: info@caspianteb.com

اینستاگرام: Caspianteb 

کانال تلگرام: Caspianteb 

موبایل: 9925 817 0910

تلفن: 01334274

logo-samandehi

تماس با ما

  • رشت، خیابان معلم، نرسیده به خیابان سعدی، روبروی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ساختمان ملک، طبقه 4 واحد 11 - شرکت کاسپین طب
  • تلفن:  01333263915 01333265345 01334274  instagram telegram 
بالا