ضمانت اصالت و گارانتی کالا ها:

چرا کالا ها باید اصل باشند؟

اولین و مهمترین دلیل این امر، حساسیت بالای مواد، ابزار ها و تجهیزات دندانپزشکی است. این مواد که قرار است سالها در داخل دهان بیمار قرار بگیرند و در بسیاری از موارد در مجاورت خون بیمار گذاشته میشوند حتما باید اصل باشند. تجارت فروش مواد دندانپزشکی در صورت اولویت قرار دادن سلامت بیمار رونق خواهد گرفت نه سود. البته اختصاص اولویت به سود در بازه ی زمان کوتاه ممکن است برای بعضی فروشندگان سودجو خوشایند واقع شود ولی در ادامه قطعا اینگونه کار و کسب ها به مشکل خواهند خورد. و صد البته آه و نفرین بیماران است که بدرقه راه چنین فروشندگان خواهد بود.

دومین دلیل ضرر های بسیار بالایی است که به دندانپزشکان وارد خواهد شد. چرا باید کاری کنیم که مشتریانمان (دندانپزشکان) متضرر شوند؟ یک ماده یا کالای نامرغوب علاوه بر اینکه در مدت کوتاهی کارایی خود را از دست می دهد و به بیمار و دندانپزشک ضرر های مالی بالایی وارد می کند، زمان زیادی از دندانپزشک را مجددا صرف درمان همان بیمار می کند. یعنی هم ضرر مالی و هم ضرر زمانی. ضرر مالی شاید قابل جبران باشد اما آیا وقت گرانبها قابل بازیابی میباشد؟

سومین دلیل ماهیت رابطه سودمند با دندانپزشکان میباشد. در تجارت رابطه برد-باخت (یعنی رابطه ای که یکی از طرفین ضرر کند و طرف دیگر سود) نداریم. رابطه ها یا برد-برد هستند یا باخت-باخت. یعنی مشتری زمانی که از فروشنده خرید می کند، یا جنس خوبی بدست می آورد یا جنس تقلبی و بی کیفیت. اگر جنس خوب باشد و مشتری راضی شود به خریدش از آن مجموعه ادامه می دهد و یک رابطه برد-برد شکل می گیرد و اگر جنس بی کیفیت باشد فروشنده یک سود زیاد در زمان کوتاه می کند و شاید به نظر بیاید که برنده است. ولی آن مشتری دیگر خرید نمی کند و سود های آتی از بین می روند. در نتیجه رابطه باخت-باخت میشود. این مورد در رابطه دندانپزشک و بیمار هم صدق می کند.

چهارمین دلیل ارائه اجناس اصل و با کیفیت در کاسپین طب نوع نگرش ماست. تیم کاسپین طب بیماران را مانند عضوی از اعضای خانواده خود می داند. یعنی ما بیماران را مانند پدر، مادر، برادر و… می دانیم و با فراهم کردن بهترین محصولات اصیل به انجام بهترین درمان برای این عزیزان کمک می کنیم.

چرا کاسپین طب، کالا های اصل ارائه می کند؟ 

شرکت کاسپین طب حدود یک دهه است که به عرضه ی مواد و تجهیزات دندانپزشکی در سراسر ایران می پردازد. با توجه به موارد گفته شده بالا، قطعا کاسپین طب نمی توانست با عرضه موارد گفته شده فوق به چنین رشد چشمگیری دست یابد. البته ناگفته نماند که لطف خدا و لذت مشتریان از خرید، عوامل این رشد بودند.

چطور کاسپین طب کالا های اصل ارائه می کند؟ 

در اولین مرحله شرکت کاسپین طب ایرانیان در اداره تجهیزات پزشکی ثبت گردید.

در دومین مرحله بازرسان اداره تجهیزات از دفتر و انبار شرکت کاسپین طب بازدید کردند و پس از تأیید کامل شرکت، کاسپین طب را در اداره تجهیزات ثبت کردند.

این اولین اقدام ما جهت جذب اعتماد مشتریان عزیز بود.

در ادامه سیاست کلی کاسپین طب اجرا شد. یعنی خرید از وارد کنندگان قانونی و ثبت شده در اداره تجهیزات. علیرغم پیشنهادات وسوسه انگیز بسیاری از وارد کنندگان غیر قانونی، شرکت کاسپین طب با توجه به اصول اخلاقی بنیادی خود به تمامی این پیشنهادات، پاسخ منفی داده است.