if(!defined('YT_FRAMEWORK')) throw new Exception(JText::_('INSTALL_YT_PLUGIN')); قوانین و مقررات - کاسپین طب
×

توجه

Please create a menu item for the Custom Filters results page

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی کاسپین طب

حریم خصوصی کاربران و شرایط و قوانین کاسپین طب
کاسپین طب اطلاعات شخصی کاربران خود را محرمانه می داند و طبق قوانین تجارت الکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران آن اطلاعات را به فرد غیر منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد

قوانین و مقررات استفاده از وبسایت کاسپین طب
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمائید:
- ورود کاربران به وب ‏‌سایت کاسپین طب به آدرس www.Caspianteb.com هنگام استفاده از حساب کاربری، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کاسپین طب است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کاسپین طب از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کاسپین طب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کاسپین طب اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی

- هنگام ثبت یا خرید سفارش اینترنتی یا ارسال ایمیل به کاسپین طب، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کاسپین طب به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
- کاسپین طب به منظور ارتباط و ارائه خدمات هرچه بهتر و اطلاع رسانی رویدادها، اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پیشنهادات ویژه به کاربران و اعضای خود، از ارسال ایمیل و یا پیامک استفاده می نماید
- توجه داشته باشید که کاسپین طب فقط از طریق شماره سامانه و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدبرای کاربران و مشتریان خود پیامک و یا ایمیل ارسال می کند. بنابراین دریافت هرگونه پیامک و یا پیامی تحت عنوان کاسپین طب ، با هر شماره و یا ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کاسپین طب است و در صورت بروز چنین اتفاقی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به اطلاع دهید.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

- کاسپین طب به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
- اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود :
• بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران
• بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
• ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه
کلیه محتوای تولید شده توسط کاسپین طب جزئی از اموال کاسپین طب محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کاسپین طب است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کاسپین طب محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، علامت تجاری ثبت شده نیز در انحصار کاسپین طب است و هر گونه استفاده از آن با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
حق ثبت نام هر عضوی در سایت برای کاسپین طب محفوظ است.در صورتی که کاربر به مدت 6 ماه به ناحیه کاربری خود وارد نشود امکان حذف آن توسط کاسپین طب وجود دارد.
کاسپین طب قادر است در هر زمانی بدون هیچ اجازه ای خدمات خود را از کاربر متخلف قطع نموده و ناحیه کاربری وی را غیر فعال نماید
- تنها مرجع رسمی مورد تائید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Caspianteb.com است، ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تائید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.
- وب سایت کاسپین طب هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.Caspianteb.comو همچنین هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد.
- کاسپین طب هیچ مسئولیتی نسبت به انتقال ویروس از سایت به کامپیوتر کاربر را نمی پذیرد و این موضوع به عهده کاربر است که شرایط لازم برای امنیت خود در اینترنت را فراهم سازد.
خواهشمند است در صورت دریافت ایمیل ها و یا درخواست های غیرعادی به اسم کاسپین طب قبل از هرگونه اقدام با ما تماس بگیرید.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت کاسپین طب به وسیله ارسال کد پیگیری سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، به کاربر اطلاع رسانی می شود.
- کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و ارائه نخواهد بود.
- مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

در شرایط زیر کاسپین طب تضمین می کند که کالای تحویلی از مشتری را بدون هیچ هزینه ای از او پس بگیرد:
- مشخصات عنوان شده در وبسایت با مشخصات کالای تحویل شده مغایر باشد.
- سفارش دریافتی با سفارش درخواستی متفاوت باشد.
- کالا هنگام حمل و نقل آسیب دیده باشد که در اینصورت شما می توانید از تحویل کالا خودداری نمائید.
- کیفیت ظاهری محصول دچار مشکل شده باشد

شرایط حمل و تحویل کالا
حمل کلیه سفارشات کاسپین طب توسط تیپاکس، پست جمهوری اسلامی، پست هوایی، ایران پیام و یا باربری صورت می پذیرد و کاسپین طب تلاش میکند سفارشها در کمترین زمان به دست کاربرها برسد..

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

- مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه امکانپذیر نمی باشد.
نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب
کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:
- هرگونه توهین به فرد یا افرادی منجر به عدم تائید نظر کاربر می‌شود.
- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمائید، هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را بیان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
- از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف محصول در نظرات خود خودداری نمائید.

کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا حتی الامکان از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.
- تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تائید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با آن محصول خودداری نمائید.
- کاربران توجه داشته باشند مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند و همچنین از باز نشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جداً خودداری نمایند.
- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمائید.
- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
- لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات عامیانه تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند، استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تائید نظرات کاربران است.
- کاربران در نظر داشته باشند که کاسپین طب، به هیچ وجه نظری را ویرایش نخواهد کرد و قابلیت ویرایش نظر به هیچ وجه وجود ندارد، لذا خواهشند است قبل از ارسال نظر حتماٌ یکبار روی آن مرور نمائید.
- اگر قوانین ذکر شده، در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تائید نخواهد شد و در سایت نمایش داده نمی شود.
با این حال، کاسپین طب هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تائید محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
محتوا
کاسپین طب نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است کاسپین طب تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد، اگر محصول ارائه شده توسط کاسپین طب دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

12

شرکت کاسپین طب

ایمیل: info@caspianteb.com

اینستاگرام: Caspianteb 

کانال تلگرام: Caspianteb 

موبایل: 9925 817 0910

تلفن: 01334274

logo-samandehi

تماس با ما

  • رشت، خیابان معلم، نرسیده به خیابان سعدی، روبروی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ساختمان ملک، طبقه 4 واحد 11 - شرکت کاسپین طب
  • تلفن:  01333263915 01333265345 01334274  instagram telegram 
بالا